Teatr 40 serc

Projekt dofinansowany ze środków programu
Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018

Logo Logo Logo
 • Głos nośnik emocji

  W dniach 24.09. i 3.10 mieliśmy możliwość uczestniczyć w profesjonalnych warsztatach z emisji głosu. Dzięki Pani Barbarze Czarkowskiej poznaliśmy możliwości, które w nas drzemią i uczyliśmy się technik prawidłowego oddychania, mowy czy śpiewu! Zajęcia bardzo nam się podobały i na pewno wykorzystamy je w naszej dalszej pracy! Atmosfera zajęć była bardzo przyjazna, dostalismy dużą dawkę wiedzy jak i dobrego humoru :)

  czytaj dalej
 • Praca nad scenariuszem !

  Prace nad nowym spektaklem rozpoczynamy od wspólnego pochylenia się nad scenariuszem. Ważne dla nas jest to,że tworzymy go wspólnie. Każdy z nas ma ma swój własny pomysł. Każdy odbiera rzeczywistość po swojemu! Rozmawiamy o emocjach, uczuciach o tym co chcielibyśmy przekazać. A co z tego wyjdzie? Przekonacie się na tegorocznej "Kurtynie".

  czytaj dalej
 • Ruch - taniec emocji

  Ależ poruszyliśmy nasze emocje!!!! i to dosłownie:) w dniach 27.09. i 04.10 mieliśmy możliwość skorzystać z profesjonalnych warsztatów z ruchu i choreografii. Dzięki Pani Grażynie Sabłoń odkryliśmy w nas ukryte talenty taneczne oraz mogliśmy swobodnie wyrazić nasze emocje!! Mieliśmy też możliwość pokazać profesjonaliście nasze dotychczasowe prace nad tańcem w spektaklu oraz wysłuchać bardzo cennych wskazówek.

  czytaj dalej

Projekt dofinansowany ze środków programu
Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018

Logo